Bijeenkomst VOL 22 mei 2018

Bijeenkomst VOL 22 mei 2018
Locatie:  Brasserie de Brouwerij, Vleuten
Datum:  dinsdag 22 mei 2018

Een inspirerende avond verzorgd door een van De Hollansche Meesters, Xander Coolen, een avond die je niet mag missen..
Op een leuke en creatieve manier zal Xander Coolen ons meenemen in zijn verhaal over hoe je met vijf concrete acties voor meer business kunt zorgen.
Voor degene die Xander niet kennen: Xander is mede-eigenaar van De Hollandsche Meesters, een bedrijf dat ondernemers verder helpt in het verleggen van de eigen grenzen. Of beter gezegd: om helemaal niet in grenzen te denken. Hij staat bekend om zijn positieve instelling en blijheid en hij is enorm sociaal betrokken. Vanuit die kracht laat Xander je net even anders naar je bedrijf kijken.
Een inspirerende sessie die je op een eigenwijze manier verder zal brengen.

Locatie: Brasserie de Brouwerij, Odenveltlaan 2 te Vleuten

Inloop vanaf 19.15, duurt tot ca. 22.00 uur.