Bijeenkomst VOL 12 november aspirantenavond

Bijeenkomst VOL 12 november aspirantenavond
Datum:  maandag 12 november 2018

Hoe ORGANIZED ben jij? Aspirantenavond georganiseerd door ons meest opgeruimde bestuurslid, Saskia Sidler.

Zijn er zaken waar jij specifiek tegenaan loopt? Ben je vaak spullen kwijt, of staan er heel veel dingen op je To-Do-lijst maar start je weinig op? Of kom je vaak op het nippertje op tijd omdat je nog snel wat anders denkt te kunnen doen? Onze VOL-collega Saskia Sidler gaat je op maandag 12 november meer uitleggen over de denkprocessen die nodig zijn om te kunnen plannen en aan te sturen en waarom het voor de een makkelijker lijkt dan voor de ander. Inzicht in jouw denkprocessen scheelt je frustratie en stress. Je leert ook meer over wat je kunt doen om je stressniveau te verlagen.

We hopen je op maandag 12 november te zien bij de Brouwerij in Vleuten. Inloop vanaf 19.15.