Speciale avond met introduceés VOL donderdag 21 november 2019

Speciale avond met introduceés VOL donderdag 21 november 2019
Datum:  donderdag 21 november 2019
Op 21 november is er een speciale VOL avond. We hebben dan een spreker die zeer veel voor ondernemers spreekt, veel succesvolle trainingen geeft, boeken over ondernemen schrijft, en ondernemers individueel coacht. Hij is Bart van den Belt, de oprichter van de Zakelijk Succes Academie. Omdat een van onze leden nu een opleiding bij hem volgt komt hij voor ons spreken. Het is de moeite waard om de datum alvast te reserveren in de agenda. 
 
Het bestuur (en Bart) zou het leuk vinden als zoveel mogelijk vrouwelijke ondernemers bij deze bijeenkomst komen.

Daarom, bij wijze van uitzondering, de oproep om allemaal een vrouwelijke ondernemer als introducee mee te nemen. 
 
Kom je mee als introducee, dan kun je je hier aanmelden als introducee (verplicht) voor deze avond.