Werken met LinkedIn | woensdag 19 februari 2020

Werken met LinkedIn | woensdag 19 februari 2020
Datum:  woensdag 19 februari 2020

Werken met LinkedIn

"Hoe zet je jouw bedrijf op een natuurlijke manier in de spotlights op LinkedIn? Wat zijn de verschillen tussen een artikel en een bijdrage? Zien al je volgers alles wat je post? Hoe gebruik je een bedrijfspagina op LinkedIn? En moet je meerdere keren wat delen om zichtbaar te zijn of blijven?

Op deze en andere vragen geeft Yvonne Renckens, expert in online zichtbaarheid, 19 februari antwoord tijdens een praktische en inspirerende workshop over het gebruik van LinkedIn als ondernemer. Je krijgt een handig naslagwerk mee om er thuis rustig nog eens doorheen te lopen en direct mee aan de slag te gaan. Heb je vooraf al vragen waar je tegen aan loopt? Stel ze gerust, dan neemt Yvonne dit mee in haar voorbereiding."

  • woensdag 19 februari
  • De Schakel, zaal 2 -Schoolstraat 11, 3451 AA Vleuten
  • inloop 19:15
  • aanvang 19:30 tot 22 uur