Digitaal VOL café / mini-masterclass door Gemma Steeman | dinsdag 9 juni om 20:00 uur

Digitaal VOL café / mini-masterclass door Gemma Steeman | dinsdag 9 juni om 20:00 uur
Datum:  dinsdag 9 juni 2020

Mini-workshop ‘on-line zichtbaarheid’ door Gemma Steenman | komma@co. contenstudio (digitaal)

Hoe zorg je voor online zichtbaarheid in deze onzekere tijden? Deel je meer content dan eerst? En hoe beoordeel je content op kwaliteit? Veel ondernemers voelen de druk om online zichtbaar te zijn - nu nog meer dan anders. Ze willen meerdere keren per week iets posten op sociale media of elke week een blog schrijven. Maar dat kost gewoon veel tijd! En die tijd wil je als ondernemer liever ergens anders in steken. Gemma bespreekt de grootste fout op het gebied van content maken en geeft sleutels tot succesvolle content.