Netwerken in 2021 | woensdag 17 februari

Netwerken in 2021 | woensdag 17 februari
Datum:  woensdag 17 februari 2021

Op woensdag 17 februari neemt Evalien van’t Veen ons interactief mee in de wereld van netwerken. Wat is dat eigenlijk, netwerken? Doe jij dat en hoe? Welke vaardigheden vraagt netwerken van ons in een wereld die steeds sneller lijkt te gaan en waarin steeds meer digitale mogelijkheden beschikbaar zijn? Wat zou net werken ‘moeten’ opleveren, voor ons persoonlijk en zakelijk?

Als er iemand actief bezig is met netwerken dan is het Evalien wel. Zij is ‘onze’ Wijkexpert en ambassadeur van Leidsche Rijn. Sinds 2019 is Evalien lid van ons netwerk en wij zijn blij met haar enthousiaste ‘ja’ op de vraag van het bestuur of zij ons op deze avond aan de hand wil nemen door dit thema.

Teken snel in en doe mee met het thema Netwerken in 2021!

Netwerken in 2021 | woensdag 17 februari van 20.00 tot 21.30 uur

Voor meer informatie over Evalien kun je alvast eens een kijkje nemen op haar website: www.Evalien030.nl