Bijeenkomst en ALV om 11 uur online

Bijeenkomst en ALV om 11 uur online
Datum:  dinsdag 23 maart 2021

De Kunst van het Falen | dinsdag 23 maart van 11.00 – 12.30 uur (uiterlijk 13.00 uur!)

“Durf het allerbeste uit jezelf te falen!”

Dit is de oproep van Saakje Bakker, Faalkundige. Wij hebben haar uitgenodigd om ons tijdens onze bijeenkomst op dinsdagochtend 23 maart op interactieve wijze in te wijden in deze Kunst. Voortbordurend op onze bijeenkomst Netwerken willen we verder met elkaar in gesprek gaan over onze mogelijkheden, inspiraties, belemmeringen en alles wat we verder nodig hebben om onszelf en onze bedrijven op de kaart te blijven zetten en elkaar daarin te stimuleren. Saakje leert ons deze ochtend hoe we dat met Falen en Opstaan kunnen doen.

We combineren dit dynamische programma met de ALV 2021.

We zien je heel graag weer op dinsdag 23 maart! Meld je snel aan! Laten we samen het allerbeste uit onszelf ‘falen’.

Neem alvast een kijkje op de site van Saakje Bakker: www.saakjebakker.nl