Zomeruitje donderdag 9 september 2021

Zomeruitje donderdag 9 september 2021
Locatie:  Nader te bepalen
Datum:  donderdag 9 september 2021

Zomeruitje 2021

Donderdag 9 september vanaf 13.00 uur

LIVE op locatie: Net als jij, kijken wij van de Commissie Zomeruitje, reikhalzend uit naar de mogelijkheid om dit jaar het VOL Zomeruitje wél live én interactief te kunnen vormgeven. Met een opstap naar het VOL-thema Zichtbaarheid, hebben we een leuke en waardevolle workshop in de planning. Er zullen veel praktische oefeningen zijn, en je gaat naar huis met een mooie bijdrage aan de zichtbaarheid van jouw bedrijf. Iedereen kan meedoen, en het wordt ongetwijfeld FUN !

Maar meer zeggen we er nog niet over….

Na deze workshop is er gelegenheid om, op dezelfde locatie, met elkaar te eten, te ontspannen, en vooral lekker live bij te praten.