Balans | Paul Loomans - De stressontknoping

Balans | Paul Loomans - De stressontknoping
Datum:  dinsdag 22 maart 2022

Tijdens het derde Balans moment komt Paul Loomans spreken. Paul is eerder als spreker bij ons geweest. In de bibliotheek in Leidsche Rijn Centrum heeft hij ons toen binnen een paar uur wegwijs gemaakt in het 'tijdsurfen'. Nu heeft Paul zijn methode uitgebreid én een nieuw boek uitgebracht: 'Vleugels van Vertrouwen'. Op 22 maart geeft Paul ons een inkijkje in zijn ideeën over hoe stress op te lossen en vanuit innerlijke rust te leven, door een balans te vinden tussen denken, voelen en doen. 

Tijden afhankelijk van de dan geldende maatregelen, de definitieve info ontvangen jullie in een e-mail.
Online: inloop 19:25 - start 19:30 - einde ca 21:00 uur
Live: inloop 19:15 - start 19:30 - einde ca 21:30