Bijeenkomst thema Meebewegen + ALV over de begroting

Bijeenkomst thema Meebewegen + ALV over de begroting
Datum:  maandag 14 november 2022

Door Annemarie en Marin

Hoe kan je een ander effectief laten meebewegen?

Het is belangrijk dat je als ondernemer over de veerkracht en flexibiliteit beschikt om mee te bewegen, maar minstens zo belangrijk is het dat je zelf regie kunt nemen en dus zelf beweging kunt creëren. Tijdens de 2e bijeenkomst gaan we juist daarmee aan de slag. Centraal staat hierbij de vraag: ‘Hoe kan ik een ander effectief mee laten bewegen?”. Daarvoor werken we met De Roos van Leary, een model waarbij communicatie en beïnvloeding centraal staan. Natuurlijk doen we dat op een (inter)actieve manier. Ben jij een Bepaler, een Helper of misschien een Opstandige? En krijg jij je mede-VOL’ler in beweging?

Praktische info
19:15 - inloop
19:30 - ALV over de begroting
19:45 - start programma
20:30 - pauze
20:45 - vervolg
21:30 - einde programma, start netwerken
22:00 - einde

Verhinderd
Als je je aangemeld hebt, gaan we ervan uit dat je komt.
Op de dag zelf verhinderd?
Meld je dan persoonlijk af bij Joke: 06-46377226.