Nieuws

VOLLERD van het jaar

01 juli 2019

Tijdens het zomeruitje wordt één van onze leden gekozen tot VOLLERD van het jaar. Elk jaar houden we deze verkiezing. Wie heeft volgens jou een bijzondere bijdrage geleverd aan VOL? Wie is de ondernemende vrouw die onze vereniging glans bracht? Welk VOL-lid heeft volgens jou een bijzonder succes geboekt, een interessante ontwikkeling doorgemaakt, haar bedrijf op de kaart gezet?

Of heb je andere redenen om iemand tot VOLLERD van het jaar te kiezen? Wie ontvangt dit jaar tijdens het zomeruitje het beeldje van de VOLLE dame om het een mooi plekje geven, thuis of op kantoor?

De Vollerd van het komende jaar is met vele stemmen geworden: Diane de Vries! Diane van harte gefeliciteerd.

VOLLERDS

2020 - Saskia Sidler
2019 - Diane de Vries
2018 - Miriam van Kreij
2017 - Jolanda hekkers
2016 - Annemiek van Kooten
2015 - Diane de Vries
2014 - Siegrid Jansen
2013 - Prina Blankenberg