Nieuws

In Memoriam Annemiek van Kooten

30 oktober 2020

Op 27 oktober overleed ons dierbare lid Annemiek van Kooten. Annemiek was oprichter van onze vereniging en o.a. 'VOL-lerd' van het jaar 2016. Ze was een ondernemer pur sang, eigenaar van Schminken is leuk (schminkteam) en van Annemiek en dochters (evenementenbureau). Met haar creativiteit heeft ze talloze kinderen en volwassenen op feesten, bruiloften en evenementen blij gemaakt. Annemiek was een inspiratie voor ons allemaal: warm, zakelijk en veelzijdig, met wijze adviezen en oprechte interesse in de mensen om haar heen. Alles wat een VOL-ler zou willen zijn. We hebben groot respect voor de wijze hoe Annemiek met haar ziekte omging, haar kracht en optimisme tot op het laatste moment. We gaan haar missen. En we zijn dankbaar voor wat zij voor VOL heeft betekend.