Thema Sales 02

Thema Sales 02
Datum:  donderdag 25 mei 2023

Wat is de invloed van kleur en kleding op je sales-gesprek
Welke kledingstijl past bij mij, hoe wil ik overkomen en hoe kom ik daadwerkelijk over? Lisette Groen is met haar bedrijf Colourbusiness de image-consultant voor vrouwelijke professionals. Zij verzorgt een verhelderende - interactieve - avond over uitstraling die bij je past en in jouw voordeel werkt.

Praktische info
19:15 - inloop
19:30 - bestuurszaken
19:45 - start programma
20:30 - pauze
20:45 - vervolg
21:30 - einde programma, start netwerken
22:00 - einde

Zeepkist
Wil je shinen op de zeepkist van VOL?
Meld je dan van tevoren even aan!

Introducee
Op deze bijeenkomst is er ruimte om een in VOL geïnteresseerde vrouwelijke ondernemer uit Leidsche Rijn mee te nemen om kennis te maken. Laat je het even weten als je een gast meeneemt via info@verenigingvol.nl?

Verhinderd
Als je je aangemeld hebt, gaan we ervan uit dat je komt.
Op de dag zelf verhinderd?
Meld je dan persoonlijk af met een belletje naar een van de teamleden.